ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2018-2019

Ανακοινώνεται ότι οι φοιτητές που εγγράφονται για πρώτη φορά στο Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Δ.Π.Θ, θα πρέπει να καταθέσουν τα παρακάτω δικαιολογητικά στη Γραμματεία του Τμήματος, προκειμένου να οριστικοποιηθεί η εγγραφή τους

1. Αίτηση εγγραφής (συνημμένο pdf) (Θεωρημένη για το γνήσιο της υπογραφής)

2. Αντίγραφο της ηλεκτρονικής αίτησης προεγγραφής

3. Φωτοτυπία Αστυνομικής Ταυτότητας

4. Μία (1) φωτογραφία τύπου Αστυνομικής Ταυτότητας

Επίσης, παρακαλούμε μαζί με τα δικαιολογητικά εγγραφής, να αποστείλετε εκτυπωμένο και το Στατιστικό Δελτίο που συμπληρώσατε κατά την προεγγραφή σας στο Υ.Π.Ε.Π.Θ.

Το διάστημα που ορίζεται για την κατάθεση των δικαιολογητικών είναι από 12-21 Σεπτεμβρίου 2018. Εναλλακτικά με την αυτοπρόσωπη παρουσίαση στη Γραμματεία της Σχολής, τα παραπάνω δικαιολογητικά μπορούν να σταλούν με κούριερ ή με συστημένο φάκελο στη διεύθυνση της Γραμματείας (βλ. παρακάτω).

ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΚΤΗΡΙΟ Α' - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΙΜΜΕΡΙΑ

67100 ΞΑΝΘΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 25410 79027/79026/79032

Σημειώνεται επίσης ότι τα δικαιολογητικά για ΣΙΤΙΣΗ και ΣΤΕΓΑΣΗ θα πρέπει να σταλούν ταυτόχρονα με τα δικαιολογητικά εγγραφής σε ξεχωριστό φάκελο.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος
Ακολουθούν 1 αρχεία: