Οριστικό Πρόγραμμα Εξετάσεων Σεπτεμβρίου 2019

Αξιότιμες/οι φοιτήτριες/ές,

όπως ενημερωθήκατε από την Γραμματεία του Τμήματος, σε ορισμένα μαθήματα της εξεταστικής περιόδου του Σεπτεμβρίου υπήρξε ολίσθηση των ημερομηνιών στο αρχείο pdf που σας στάλθηκε τον Ιούλιο, σε σχέση με το μητρικό αρχείο excel (το οποίο δεν σας εστάλη, καθώς είναι επεξεργάσιμο αρχείο).

Την περασμένη βδομάδα σας εστάλη το διορθωμένο αρχείο pdf. Αυτό όμως, δημιούργησε αναστάτωση στον προγραμματισμό ορισμένων Καθηγητριών/τών και φοιτητριών/τών (κλείσιμο εισιτηρίων, κ.λπ.). Η Γραμματεία του Τμήματος ανταποκρινόμενοι στο αίτημα μελών ΔΕΠ και πολλών φοιτητών, και σε συνεννόηση με τον Πρόεδρο του Τμήματος, επαναφέρει το πρόγραμμα της εξεταστικής περιόδου του Σεπτεμβρίου με τις ημερομηνίες όπως είχαν ανακοινωθεί τον Ιούλιο, αφού διορθώθηκαν τα αντίστοιχα λάθη.

Σας ζητούμε μια μεγάλη συγνώμη για την όποια αναστάτωση σας δημιουργήθηκε!!!

Από την Γραμματεία του Τμήματος
Ακολουθούν 1 αρχεία: